Oillan
Porady: O skórze twarzy

10 zasad równowagi dla kobiet.

1. Jeśli Twój ukochany mężczyzna narzeka na ugotowany przez Ciebie obiad, zasugeruj mu (koniecznie ze szczerym uśmiechem na ustach), aby pojechał do mamy, bo Ty nie umiesz gotować tak smacznie jak ona. Nie miej mu również za złe krytycznych uwag. Po prostu od dziecka przyzwyczajamy się do określonych smaków i jego zamiłowanie do kuchni rodem z domu rodzinnego jest tego właśnie efektem.

 

2. Zachowaj spokój, gdy słyszysz: za ile wyjdziemy, czekam już pół godziny, jesteśmy spóźnieni itd. Mężczyźni nie są w stanie pojąć jak istotną kwestią jest odpowiednie przygotowanie się do wyjścia na imprezę, do kina, teatru czy gdziekolwiek indziej. Poza tym, co jest bardzo istotne, nie robią sobie makijażu i nie rozumieją jak bardzo jest to złożona i wymagająca precyzji czynność.

 

3. Gdy na imprezie rodzinnej, weselu, zabawie karnawałowej jakaś kobieta ma taką samą kreację jak Ty, przejdź na tym do porządku dziennego. Po prostu jesteś gwiazdą, która wytycza nowe trendy.

 

4. Dla kobiet mających (lub chcących mieć) dzieci. Dzieci płaczą, dzieci marudzą, dzieci krzyczą. Sama byłaś dzieckiem. Przyjmij to jako coś normalnego, tak jak pory roku czy przyciąganie ziemskie.

 

5. Makijaż ma to do siebie, że czasami się rozmazuje. To nie jest tatuaż. Biorąc pod uwagę, że w Polsce żyją miliony kobiet, to dziesiątkom tysięcy z nich zdarza się (przynajmniej kilka razy w roku) paradować z rozmazanym makijażem. Nie jesteś sama! Uśmiechnij się!

 

6. „Baba za kierownicą” – i co z tego? Wielu facetów jeździ jeszcze gorzej od Ciebie.

 

7. Uśmiechaj się, wierz w siebie i swoją wyjątkowość. To wszystko sprawi, że podczas najgorszej burzy będziesz miała suche stopy.

 

8. Oprócz codziennych obowiązków znajdź czas dla samej siebie. Pamiętaj, że jesteś bardzo, bardzo, bardzo ważna. Równie ważna jak praca, dom, dzieci, rodzina, mąż, mama, tata, zakupy i wszystko inne.

 

9. Kochaj i akceptuj samą siebie. To najlepsza recepta na sukces i zdrowe życie.

 

10. I na koniec. Perfekcyjna Pani Domu nie istnieje. To wymysł. Taki sam jak jednorożec czy krasnoludki.

Zalecane Produkty

© 2021 Oceanic S.A. Projekt: [ zjednoczenie.com ]

mail: oillan@oillan.eu
Infolinia: 801 555 020

OCEANIC SA
ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot